Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekKrotitelé upírů

Elitní zabiják upírů Reeve (EKIN CHENG – Legenda o Zu, Zabijáci z Tokia) bojuje proti brutálnímu světu vampírů, kterému vládne jeho úhlavní nepřítel, Vévoda. Ten se snaží dopadnout prince upířího národa, aby pomocí jeho krve uvrhnul Zemi do nové doby temna. Reeve s pomocí JACKIE CHANA (Cesta kolem světa za 80 dní, Křižovatka smrti) musí Vévodu zastavit, než bude příliš pozdě.

ObrazekCesta upírů

Po Draculově porážce uděluje církev Van Helsingovi úkol sledovat a vymýtit upíry ze zemského povrchu. Hon na upíry ho vede přes kontinenty a nakonec se schyluje k rozhodujícímu boji v Los Angeles. Tady se utkává s armádou démonů vedených upírem Sebastianem, který zabil Van Helsingovu milovano ženu.

ObrazekInterview s upírem

Nemrtví jsou mezi námi a jsou živější než kdy dřív. Dokazují to Tom Cruise a Brad Pitt s další "mladou krví" ve strhující filmové adaptaci bestselleru Anne Riceové INTERVIEW S UPÍREM. Ceněný a diváky mimořádně oblíbený Cruise stylově sehrál ztělesněné zlo - charismatického upíra Lestata. Pitt hraje Louise, kterého Lestat uvrhl mezi věčně prokleté nemrtvé. Louis se pokouší vzepřít údělu upíra, který může přežít, jen bude-li zabíjet.

ObrazekVan Helsing

Hluboko v karpatských horách se nachází mýtický a záhadný kraj Transylvánie - svět, kde je všudypřítomné zlo, kde se objevuje nebezpečí stejně přirozeně, jako východ slunce, a kde nabývají konkrétní podobu příšery, jaké se objevují jen v nejstrašidelnějších nočních můrách. Vynalézavý filmový tvůrce, který oživil nadpřirozenou bytost z dávné historie ve filmech Mumie a Mumie se vrací, nyní rozšiřuje svůj filmový rejstřík a přivádí na plátno nejvyšší podobu zla, jako směs poznaného i nepředstavitelného, které musí čelit jedinečné božské síle Van Helsinga. Obecenstvo bude vtaženo do záhadného, vizionářského světa, vytvořeného režisérem Sommersem. Časově je příběh situován do 19. století v Londýně, Římě, Paříži a Transylvánii. Zde je lidstvo v neustálém nebezpečí před vtělením (inkarnací) ďábla v mnoha podobách: jsou to monstra, která přežívají generace, aniž je ohrozí opakované útoky ubohých, spravedlivých duší, neúnavně bojujících za zachování lidské rasy. Mimochodem je to můj nej film!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Stmívání vs. Upíří deníky

(anna, 22. 5. 2013 14:23)

Vždycky jsem milovala stmínání pak mi někdo doporučil upíří deníky a ty jsem hned zkoukla. Teď se uř dívám na čtvrtou sérii.
Upíří deníky jsou lepší než stmívání-nej je Damon :)

nic

(nic, 24. 4. 2012 13:45)

Nejlepší film je a vždycky bude Underworld 1,2,3 a 4

Stmívání

(10564, 1. 3. 2010 13:34)

můj nejblíbenější film o upírech je Stmívání !! Já ten film prostě zbožňuju !! Dívám se na něj každej den a pořád mě baví !! wow !! Je to prostě boží filmík !!

Re: Stmívání

(Belle, 24. 3. 2012 12:38)

To je ale ostatní díly z Twilight ságy jsou taky bezva.

hm......

(ivan, 23. 12. 2011 0:58)

moc jich tu nemáš koukám hotová stranka kde ani nevíš co dřív sledovat

Re: hm......

(Belle, 24. 3. 2012 12:36)

To máš tedy pravdu.

123

(ELisS, 24. 8. 2009 12:20)

Nwm jestli se da Van Helsing povazovat za horor, kazdopadne sem ulitla na filmy o upirech a lyckanech a tuten film je proste BomBa nejvetsiho kalibru... =O* !!!

Re: 123

(ivan, 23. 12. 2011 1:04)

docela mě to 123 zaujalo co otom píšeš jestli tu ješte někdy budeš Eliss dej sem vědět pls nemůžu to nikde najít

Klan upírů

(Sisina, 14. 12. 2010 16:56)

boží film. Určitě se na to koukněte...pokud na tenhle blog ještě někdo chodí.

30 dní dlouhá noc

(Georgus, 7. 4. 2010 18:18)

hodne krvavej a zazivnej filmecek, ke konci samozrejme konci dobre ;)

VanHelsing

(...., 19. 6. 2009 16:50)

Vanhelsing je můj nejoblíbenější horor !!!